Dzisiejsze menu w szkole

Data
Obiad

Dzisiejsze menu w przedszkolu

Data
Śniadanie
Obiad
Podwieczorek
zadzwoń: 606 925 998 Blog ekspercki - porady Facebook
Aktualności 2011-11-18 - Uwaga na słodycze z Chin - więcej informacji w blogu eksperckim.2011-10-21 - Pomóżmy Michałkowi więcej informacji w wątku na blogu eksperckim2011-07-13 - Nowa odsłona naszej strony WWW, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.2011-07-13 - Nowość! Powstanie bloga eksperckiego...

O nas

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług dla placówek edukacyjnych: przedszkoli, szkół oraz żłobków.

Nasze posiłkizdrowe i bezpieczne, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Przy układaniu jadłospisów bierzemy pod uwagę upodobania dzieci ale również zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Do przygotowywania posiłków używamy wyłącznie naturalnych składników w większości ekologicznych, nie używamy barwników, aromatów ani konserwantów. Nasze posiłki przyprawiamy wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt a także ułatwiają trawienie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze jedzonko było apetyczne, zdrowe, kolorowe i przede wszystkim smaczne.

Zatrudniamy jedynie profesjonalną kadrę z wykształceniem gastronomicznym. Każdy z nas ma dużą wiedzę na temat żywienia dzieci, doświadczenie i wiele wyobraźni. Lubimy nowe wyzwania i ciągle się czegoś uczymy. Mamy zasadę że chcemy być przyjaciółmi dla dzieci jedzących nasze posiłki i ich rodziców.

Nasza kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mamy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy, pomożemy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb placówki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie posiłki profilaktyczne.
Organizujemy:

  • śniadanie
  • II śniadanie
  • obiad 
  • podwieczorek
  • kolacja

Zapewniamy różnego rodzaju diety: alergiczne, wyznaniowe itp.

Posiłki dowożone są do placówek dwa razy dziennie w godzinach najbardziej odpowiadającym Planowi Dnia placówki, co gwarantuje że nasze posiłki są zawsze najwyższej jakości.

Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakości świadczonych usług.

Na Państwa życzenie z przyjemnością dostarczymy nasze potrawy do degustacji, aby poznali Państwo ich smak i jakość.