Oferta dla szkół

Uczniowie przebywający w szkole powinni spożyć przynajmniej jeden, a optymalnie dwa posiłki w tym czasie. Najlepiej żeby był to ciepły posiłekobiad.

Nieregularność spożywania posiłków może spowodować nie tylko pewne niedobory składników odżywczych, ale także stanowi ryzyko zmniejszenia wydatku energetycznego organizmu. Udowodniono, że dzieci spożywające posiłek w szkole lepiej wykonują niektóre zadania związane z koncentracją i pamięcią, a także osiągają lepsze wyniki w takich przedmiotach, jak geografia czy matematyka, niż dzieci, które tego posiłku nie spożywają. Uczniowie niespożywający posiłku w szkole częściej mają problemy z nauką, zachowaniem i emocjami. Często skarżą się na bóle brzucha lub głowy, odczuwają osłabienie, rozdrażnienie, wykazują się gorszą koncentracją uwagi.

Szkoły
, w których dzieci spożywają posiłek, obserwują wśród uczniów większe skupienie, aktywniejszy udział dzieci w lekcjach i lepsze wyniki w nauce.

Spożywanie prawidłowo zestawionych, pełnowartościowych, ale i smacznych posiłków kształtuje nawyk racjonalnego odżywiania, który będzie kontynuowany również w późniejszym okresie życia.

Żywienie dzieci i młodzieży w szkołach traktujemy jako element ochrony zdrowia młodego pokolenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki nasze były pełnowartościowe, bezpieczne i smaczne.

Na Państwa życzenie z przyjemnością dostarczymy nasze potrawy do degustacji, aby poznali Państwo ich smak i jakość.