Prośba o pomoc dla Michałka

Michałek na 2 latka i już walczy ze złośliwym nowotworem oczka. Pierwsze chemie nie dały rezultatu, w krótkim czasie trzeba było usunąć oko. Po operacji znowu dostał chemie, już dwie. Teraz rodzice z nadzieją czekają na cud i mocno wierzą, że jego organizm będzie walczył i wygra. Niestety ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna.

Mieszkają w małej wiosce Srebny Borek koło Zambrowa, a Michał leczy się w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu.

Potrzebna jest każda złotówka na na leczenie, transport, w przyszłości protezę oka.

W imieniu Michałka i jego rodziców bardzo proszę o wsparcie.

Nr konta Michałka:  66 8019 1010 2002 0501 3467 0001
Bank Spółdzielczy Odział Wesoła

Michał Karbowniczek
Srebny Borek 52
18-305 Szumowo

Rodzice Michałka bardzo dziękują za szlachetne serca.

Organizujemy na rzecz Michałka Bal Charytatywny, który odbędzie się 30 paździenika o godzinie 15:00