tylko świeża i zdrowa żywność zadzwoń: 606 925 998 Blog ekspercki - porady Facebook
Aktualności 2011-11-18 - Uwaga na słodycze z Chin - więcej informacji w blogu eksperckim.2011-10-21 - Pomóżmy Michałkowi więcej informacji w wątku na blogu eksperckim2011-07-13 - Nowa odsłona naszej strony WWW, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.2011-07-13 - Nowość! Powstanie bloga eksperckiego...

Urodzinki przedszkolaka

Dzień urodzin jest dla każdego dziecka dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek znajduje się tego dnia w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się  w jaki sposób mogą mu sprawić radość.

My również chcielibyśmy sprawić prezent tego dnia dla wszystkich „Naszych Przedszkolaków".

Najwygodniejszą formą byłoby przesłanie przez dyrektora przedszkola na początku roku „Kalendarza urodzin dzieci”, lub informacja o urodzinach w przedszkolu podana z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

My w tym ważnym dniu przygotujemy dla małego jubilata słodki prezent, którym będzie mógł poczęstować wszystkie dzieci w grupie. Nasze torciki jaglane są smaczne i do tego bardzo zdrowe. Wykonane są z kaszy jaglanej z dodatkiem mleka roślinnego. Nie zawierają cukru i są naprawdę pyszne!!!  

Koleżanki i koledzy składają solenizantowi życzenia w formie wierszyków , rymowanek lub kilku miłych słów (zależy to od umiejętności i pomysłowości dzieci) i wręczają drobne upominki. Solenizant zaś zaprasza wszystkich do stołu na „małe co nieco”.

Oto nasza propozycja: 

  • Torcik jaglany (ok. 22-25 porcji) 

*Oferta dotyczy przedszkoli zamawiających całodzienne wyżywienie.